Unia Europejska
Leader
ZPT
PROW

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. „Utworzenie szkoły tańca Cheerleaders Academy All Stars", mająca na celu powstanie szkoły tańca Cheerleaders Academy All Stars do końca 2017 roku, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ukryj

Aktualności - Archiwum

Teledysk taneczny podsumowujący projekt "Taniec- język naszego regionu"

Celem projektu "Taniec- język naszego regionu"  była aktywizacja i zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez ich udział w warsztatach z różnych styli tanecznych.  Proponowane zajęcia łączyły w sobie taniec, akrobatykę oraz gimnastykę.  

Posumowaniem zajęć tanecznych było wystąpienie w teledysku tanecznym  promującym aktywność fizyczną i Gminę Żabno.

Sekwencje taneczne, stworzone podczas zajęć  nagrywane były w różnych ważnych czy zabytkowych miejscach na terenie Gminy Żabno. Styl i charakter choreografii nawiązywał do danego miejsca, były to między innymi Pałac Męcińskich i Zborowskich w Łęgu Tarnowskim -  Rynek w Żabnie - Pomnik Jana Wnęka w Odporyszowie - Stadion Nieciecza KS. W każdej lokalizacji został zaprezentowany inny układ taneczny.​​​​​​​

https://www.youtube.com/watch?v=2V-HZNZDsRE

Projekt zorganizowany dzięki dofinansowaniu z FIO Małopolska Lokalnie
#FIO #niwcrso #FundacjaBIS #stowarzyszenieForumOświatoweKlucze #Kraków #Małopolska #małopolskalokalnie
FIO Małopolska Lokalnie @Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum
Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020,
Miasto Kraków oraz Powiat Oświęcimski.
Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Taniec, muzyka, akrobatyka - sport i styl!

Stowarzyszenie Cheerleaders Academy All Stars zaprasza na bezpłatne zajęcia taneczno-akrobatyczne w dwóch grupach wiekowych:

I grupa – dzieci w wieku 4-7 lat

zabawy z tańcem i akrobatyką to zajęcia dla najmłodszych. Specjalnie opracowany program będący połączeniem zabaw przy muzyce, prostych kroków tanecznych oraz gimnastyki doskonale wpłynie na rozwój dziecka.

II grupa dzieci w wieku 8-12 lat.

Zajęcia, które uczą podstaw tańca, kształtują muzykalność, rozwijają świadomość ciała, na specjalnie wyposażonej sali dziecko
rozwinie nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne.

Na zajęciach kształtujemy koordynację ruchową i gibkość, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu.

taniec 2 fejs.jpg

 

Projekt realizowany w ramach Programu Grantowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Tarnowski, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


 

Taniec- język naszego regionu

Stowarzyszenie Cheerleaders Academy All Stars zaprasza do udziału w bezpłatnych wakacyjnych zajęciach tanecznych.

3 godziny dziennie pełne energii i tańca!

Podsumowaniem projektu będzie nagranie teledysku tanecznego!
Więcej informacji pod numerem telefonu 790 420 021. Liczba miejsc ograniczona.

taniec plakat (1).jpg

 

Projekt zorganizowany dzięki dofinansowaniu FIO Małopolska Lokalnie.

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze FIO Małopolska Lokalnie Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum
Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020,
Miasto Kraków oraz Powiat Oświęcimski.
Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie

Projekt zakłada przeprowadzenie w okresie wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z różnych stylów tanecznych, mających na celu aktywizację i zachęcenia do aktywnego spędzania czasu wolnego dzieci i młodzieży.

  • 2 grupy wiekowe (7-14l; 15-24 l)
  • zajęcia odbędą się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bobrownikach Wielkich ul. Długa 63 33-142 Łęg Tarnowski
  • podczas zajęć będą tworzone układy taneczne (4 układy)
  • każdy z układów zostanie zaprezentowany w innym miejscu na terenie gminy Żabno.

Posumowaniem zajęć tanecznych będzie nakręcenie krótkich sekwencji tanecznych, które nagrywane będą w różnych ważnych czy zabytkowych miejscach na terenie gminy Żabno.

Styl i charakter choreografii będzie nawiązywał do danego miejsca.

W teledysku wystąpią uczestnicy z obu grup.


 

Nowość! Wybierz Hip-Hop Cheer, radość poprzez taniec, sport i styl! Zapraszamy do zapisów do nowo powstającej grupy dziewczęta w wieku 7-13 lat oraz 13-16 lat.

 

Hip hop center


Taniec, pasja, muzyka, akrobatyka- bądź jedną z nas! Trwają zapisy do grupy akrobatycznej średnio zaawansowanej.  Szukamy dziewcząt w wieku od 7-13 lat. Twisters All Stars to trzykrotne Mistrzynie Polski Cheerleaders, medalistki zawodów międzynarodowych.

Grupa średnio zaawansowana


Twisters Ice to grupa akrobatyczna podstawowa dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-13 lat. Trzykrotni Mistrzowie Polski Cheerleaders w kategorii Cheer Coed, Medaliści zawodów międzynarodowych

Twisters Ice


Rozpocznij z nami swoją przygodę! Zapraszamy do grupy akrobatycznej początkującej Twisters Fire, dziewczęta w wieku 6-12 lat.

 

Twisters Fire


Zapisy ruszyły!  Fire Ladies – grupa taneczna senior 14+. Mistrzynie Polski Cheerleaders 2019 r zapraszają na treningi.

Fire Ladies


Zapraszamy  Panie 30+ do zapisów do grupy Cheer Moms. Masz dystans do siebie? Lubisz tańczysz? Ta grupa jest dla Ciebie!

Cheer Moms


Z ogromną przykrością zawiadamiamy, że w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce XXIII Krajowe Mistrzostwa Cheerleaders PSCh – Tarnów 2020 zostają przełożone na termin 16-18.10.2020 r.

mistrzostwa 2020 logo.jpg


organizatorzy

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby to cheer wydarzenie było niezapomniana imprezą, a pozytywne wspomnienia zostały długo w pamięci wszystkich uczestników i kibiców.

Organizatorzy XXIII Krajowych Mistrzostw Cheerleaders PSCh - Tarnów 2020 - Stowarzyszenie Cheerleaders Academy All Stars, Fundacja Edumocni, Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich. Współorganizator Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders.


mistrzostwa 2020 logo

Niezmiernie nam miło poinformować że w tym roku mamy zaszczyt organizować XXIII Krajowe Mistrzostwa Cheerleaders PSCh – Tarnów 2020.

Już dziś zapraszamy na niezwykle barwne i pełne emocji widowisko w terminie 03-05 kwietnia, które odbędzie się na Arenie „Jaskółka” Tarnów. Już po raz dwudziesty trzeci zawodnicy z całej Polski, będą rywalizować w kilkunastu kategoriach sportowych i wiekowych.

Cheerleading jest obecnie dynamicznie rozwijającą się dyscypliną w całej Polsce i już w 2024 roku ma szansę znaleźć się na arenie igrzysk olimpijskich.


Cheer-Camp

Już niedługo III Cheer Camp PSCh!

Kolejny raz będziemy szkolić się pod okiem najlepszych zagranicznych trenerów.  W  tym roku treningi prowadzi Joe Vecchioni – choreograf i trener elementów cheer pochodzący z Batlimore, MD USA.

Przez 12 lat trenował Maryland Twisters zdobywając z klubem 4 złote medale, kilka srebrnych i brązowych na IASF Cheerleading Worlds. Już nie możemy się doczekać!